Napsali jste o nás

Přečtěte si nejnovější ohlasy našich klientů a vložte svůj vlastní, pokud s námi máte zkušenost. Vaše hodnocení, postřehy a náměty na vylepšení nám zase můžete zasílat na email: info@budufit.cz. Děkujeme a těšíme se!

30.01.2014 | Honza pochvala lekcí TRX

Mám moc rád lekce TRX, je to velice intentzivní. Lekce s Honzou jsou super. Děkuju ale celému týmu za profesionální práci.

30.01.2014 | Gabča Nové stroje Concept

Byla jsem nadšená, když jsem zjistila, že máte nové veslovaci trenažéry. Mám tento typ sportu moc ráda. Navíc je ideální různorodé cvičení. Výborné rozhodnutí.

17.10.2013 | Daniela Power dance

Chtěla bych moc pochválit Veroniku....její power dance nemá chybu!!! Daniela

11.06.2013 | Veja vedené lekce – s Viky

Chtěla bych moc pochválit trenérku Viky, cvičení s ní je zabava i dřina zároveň ;-) dokáže povzbudit i poradit, jen tak dále! A každou hodinu překvapí s něčím novým, takže hodiny nejsou ohrané a to je super. Doporučuju!

06.04.2013 | Eva Chvála

Chválím trenéra Davida a Viki !! Absolutní profíci! :) A samozřejmě nesmím zapomenout taky na Otu, který je stále s veselou náladou!

27.03.2013 | Valerie Power joga - podložky

Dobrý den, oblíbila jsem si hodiny power jogy s Ladu, ale velkým nedostatkem jsou chybějící podložky. Na svých stránkách neuvádíte, že by klient měl mít svou podložku. Z toho usuzuji, že jsou podložky k dispozici. Bosu taky nelze cvičit bez bosu. Lada už nám několikrát slíbila, že podložky budou dodány, ale doposud se tak nestalo. Mají si tedy klienti nosit své podložky? S pozdravem Valerie

18.03.2013 | Dita z Ostravy vedené lekce - lektorka Viktorie

Zdravím,

chtěla bych moc poděkovat lektorce Viky za super hodinu. Cviceni s ní je velmi zábavné, na každého je moc milá, pomlůže, poradí. Jen tak dále, doporučuju!

15.03.2013 | Zuzana Strouhalová den žen

Dobrý den,

navštívili jsme s kamarádkou den žen, kde byl vstup zdarma, fdo fitka se mi moc nechtělo ale vytáhla mě. Bylo to moc příjemné, super fitko, perfektní a milá obsluha a trenéři. Jen tak dále! Objednala jsem  si permanentku. Držím vám palce! Zuzka

14.03.2013 | Lenka Den otevrenych dveri

Den otevrenych dveri jste meli super! doufam ze budou dalsi, privedla bych fitko ukazat take svym kamaradkam. Lenka

14.03.2013 | Jitka Hodiny Flowin

Chci pochválit super hodiny flowinu s Adreou, byla jsem nadšená!!

16.01.2013 | Lucie pochvala

s kamarádkou chodíme každé úterý na kruhové treninky, je to fakt super .. ...velká pochvala pro trenéra i celé fitko ...všem cvičení doporučujeme :-)

26.11.2012 | Monika Pochvala

S fitkem máme s manželem zkušenosti, již v domě kultury a byli jsme vždy velmi spokojeni, s prostředím, profesionálním přístupem. Jen škoda, že Kicx Box s Pavlem je zrušen, navštěvovala jsem ho již kdysi a teď jsem chtěla pokračovat. Určitě vyzkouším jiné vedené lekce. Monika :-)

13.09.2012 | Sáša Prostějovská Cvičení s Ladou

Zvu všechny na cvičení s Ladou. Cvičení má vysokou odbornou uroveň, má spád, je rozmanitě, určitě se nudit nebudete, posílite veškeré svalové skupiny a pokud budete dodržovat střídmý jídelníček, tak jistě zhubnete. Cvičení probíhá v pěkném novém, moderně vybaveném zařízení. Lada vás nabije pozitivní energií a dobrou náladou, Je radost s ní cvičit a spolupracovat. Sáša

09.09.2012 | Radek víkend

Škoda, že máte o víkendu zavřeno, do fitka v domě kultury jsem chodil v úterý, pátek a neděli.

08.09.2012 | Markéta Zumba s Vláďou

Lekce Zumby s Vláďou mají váhu! Choreografie, které Vláďa vytváří jsou zajímavé, dynamické, svěží, ne příliš předimenzované a skvěle sjednocené s velice vkusným výběrem hudby. Skoro při každé lekci využije Vláďa svou tvořivost a improvizaci a překvapí nás nějakou, byť i malou změnou v "sestavě". Prostě v sobě nezapře taneční nadání:-) Nové prostory na mě zapůsobily velice příjemným dojmem, v klouzající podlaze bych neviděla až tak velký problém, protože jak už Vlaďka psala a já sama si vyzkoušela, naboso se tancuje velice dobře. Zumba mě zcela ovládla a když se k ní přidá skvělá parta "zumbaholek", bezkonkureční instruktor a ideální prostory, ráda se vracím na místo činu:-)))

06.09.2012 | vladka 1.zumba v novém

fitku byla supr :-) Hromadným příchodem jsme sice způsobili v recepci trochu překvapení chaos až šok! Ale zaměstnanci i jejich šéfové vše pružně zvládli na jedničku. Prostory pěkné a účelné,jen šatny pod našim náporem víc než dvacítky superzumbaček úpěly ve švech,podlahy hodně klouzaly,což jsme měly trochu obavu,jak na to s tanečníma botama, ale vyřešily jsme to vyzutím a byla to bomba-odpružení a naboso byl fakt skvělý zážitek:-) Pokud se vyřeší nějaká tlumená světla třeba na sloupu nebo na stěnách nebude žádná chyba:-) Držím palce fitku a těším se na další super zumbu s Vláďou:-)

05.09.2012 | Sylva pochvala :-)

Naprosto souhlasím s Eliškou,s Vláďou je to zábava,ale i hubnutí:-).I nové místo na mě zapůsobilo moooc dobře,hodně prostoru,dýchatelno a jistě výborný lektor.Sylva

01.09.2012 | Petr komentář služeb

Taky mám zkušenosti fitkem, které bylo v domě kultury.Některé stroje se opravovali i rok, byly velmi špinavé a zanedbané.Co se týká sprch, jako by se tam snad ani neuklízelo. Nyní chodím do Pure ke konkurenci a jsem velmi spokojen. Petr

22.08.2012 | Eliška Hubnutí

Chodím pravidelně na zumbu. Pod vedením cvičitele Vladimíra je hubnuti zábavou. Zdravím Eliška

22.08.2012 | Mirek Vynikající služby

Dobrý den, s panem Bugajem mám dlouholeté zkušenosti, je to zkušený profesionál. Návštěvu mohu vřele doporučit. Mirek

Vložit ohlas